7 Eylül 2012 Cuma

mim:)

MİMLENMİŞİM HABERİM YOK:(
 BUKADAR İHMAL EDİLEBİLİR BİR BLOG SANIRIM ,ÇOK ÜZGÜNÜM AMA ÇOK
 BU İHMALKARLIĞI YAPMAMA DEĞECEK KADAR ÖNEMLİ VE MUTLU YOĞUNLUKLAR YAŞADIM.(BUNLARI BİR SONRAKİ POSTUMA BIRAKACAĞIM )


SEVGİLİ PEMBE EVREN TEŞEKKÜR EDERİM;

1.FAVORİ RENGİM:
ÖNCELİKLE BEYAZ VE EKRU TONLARI ÇOK ASİL BULURUM VE KUĞU GİBİ HİSSEDERİM KENDİMİ:)SONRA ÇOK SEVDİĞİM CANLI RENKLER DEVREYE GİRER:SARI,YEŞİL VE TONLARI,YAVRU AĞZI ENÇOK SEVDİĞİM RENKLERDİR.

2.FAVORİ HAYVAN:
ASLAN (BURCUMDAN ÖTÜRÜ BELKİ AMA BU HAYVANA GERÇEKTEN HAYRANLIK DUYUYORUM TAM BİR ASALET VE GÜÇ SİMGESİ BENCE)
TEZAT OLACAK BİRAZ AMA TAVŞANIDA ÇOK SEVERİM ONUN PAMUK PAMUK DURUŞUNU VE ÜRKEKLİĞİNE DAYANAMIYORUM. CANIM BENİM ÇOK TATLI.

3.FAVORİ SAYI:
ASLINDA SAYIM FALAN PEK VAR DİYEMEM AMA KÜÇÜKLÜĞÜMDEN KALMA  BİR BANA ÖĞRETİLEN UĞUR SAYISI VAR ODA 4 PEK BİŞEY İFADE ETMEDİ BANA KENDİNİ GÖSTERMEDİ AMA KIZGINIM! BU SAYIYA ARTIK GÖSTERMELİ UĞURUNU!

4.FAVORİ İÇECEK:
DOĞAL MEYVE SUYU İLE OLAN TÜM İÇECEKLERİ SEVERİM AMA İÇİNDE ÖZLEMLE CANIMIN ÇEKTİĞİ BİR İÇECEK VAR, ADI ATOM İÇİNE AVAKADO,HAVUÇ,MUZ,SÜT,BAL,FISTIK İÇİ VE HİNDİSTAN CEVİZİ KOYARAK HAZIRLIYORLAR ENFESSS!MMMM

5.FACEBOOK,TWİTTER:
HER İKİSİDE VAR HAYATIMIZIN BİR PARÇASI OLDULAR BİLGİ ALMAK HABERLERE ULAŞMAK, ARKADAŞLARIMIZIN YANI BAŞIMIZDA OLDUĞUNU HİSSETTİREN BU SOSYAL AĞ ARAÇLARI GERÇEKTEN OLMAZSA OLMAZLARIMIZ OLDU GALİBA!AMA ÇOK YOĞUN OLARAK İLGİLENMEK DOĞRU DEĞİL BENCE.

6.TUTKUNUZ:
HER ZAMAN İYİ GÖRÜNMEK,GÜZEL GÖRÜNMEK SANIRIM BENİM TUTKUM BUNUN İÇİNDE ALIŞVERİŞİ,SAÇ BAKIMINI MAKYAJ,SPOR İYİ BESLENME GİBİ HEPSİNİ KAPSIYOR AMA EN ÖNEMLİSİ RUHUMUZU BESLEMEK OLMALI AKSİ TAKDİRDE HİÇBİRİNDEN MEMNUNİYET DUYAMAZDIK.

7.HEDİYE ALMAKMI VERMEKMİ?:
HER İKİSİDE BENİ EŞİT OLARAK MUTLU EDER.

8.FAVORİ GÜN:
PAZAR ASLINDA TATİL GÜNÜ OLDUĞU İÇİNSANIRIM BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM AMA ASLINDA PAZARI YILLARCA YAŞAYAMADIĞIM İÇİN BUGÜNE KARŞI BİR ÖZLEM OLUŞTU BENDE ,İŞİMDEN DOLAYI YILLARCA PAZARI YAŞAYAMADIM.ŞİMDİ İŞİ BIRAKTIM AMA HALA YAŞAYAMIYORUM DİYEBİLİRİM ARTIK ÇOK GEÇ ÇÜNKÜ SANIRIM BAZI ŞEYLER KAÇTI MALESEF!

9.UĞURLU ÇİÇEK:
AHHH!ORKİDE O NARİN ÇİÇEK. KOKLAMAYA BİLE YANAŞAMAYIZ   AMA GERÇEKTEN BENİ ÇOK ETKİLİYOR(AYRICA ŞU ANDA EŞİM OLAN AŞKIMDA HEP BANA ORKİDE ALIRDI)ALMAYA DEVAM ETTİ TABİİ SONRASINDA ASLINDA KENDİSİ ÇİÇEK ALMAYIDA HİÇ SEVMEZMİŞ:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder